Neformální vzdělávání, to je naše! Ale určitě tušíte, co máme ještě rádi…je to cestování! Proto jsme se rozhodli, že první oficiální workshop v našem centru na Kraví hoře bude právě o cestovatelských zážitcích. Přijďte na náš cestovatelský večer a pojďte si poslechnout zážitky od čtyř cestovatelů – Vojty, Dominika, Matěje a Elišky.

Pojďte s námi cestovat napříč Asií v neformálním duchu! Již 28.3. pořádáme večer plný zážitků z cest po různých zemích jako je Vietnam, Malajsie, Thajsko, SAE, Jižní Korea a Japonsko. Brzy odhalíme, na jaké zážitky se můžete těšit.

Cestovatelský večer se bude konat v mládežnickém centru Brno for you (Areál VUT: Rybkova 23, budova č. 16). Prostory využíváme pouze na workshopy, nelze tedy u nás zakoupit občerstvení, apod. Používáme často slovo neformální….a i tento večer bude neformální! Takže pokud si budete chtít vzít něco na zub, tak si určitě něco dobrého přibalte do svých baťužků 😊! Pojďte objevit, kdeže to centrum Brno for you vlastně je…a věřte tomu, že se potom ani ve světe neztratíte!

Poznámka: Naše centrum není příliš velké, kapacita je 25 návštěvníků. Proto pokud se chcete zúčastnit naší události, vyplňte tento jednoduchý formulář: https://goo.gl/forms/axva5YOZcU3laHuC2.

Pojďte poznat lépe nejen tradice a kultury jiných zemí, ale taky náš tým Brno for you.

Moc se na vás těšíme!