Kdy a kde:   5. – 11. 8. 2018 Berlín, Německo
19.8.- 25. 8. 2018 Praha, Česká republika
2.9. – 8. 9. 2018 Neapol, Itálie

Téma projektu: Zažij letní dobrodružství v evropském velkoměstě! Projekty City Bound jsou určeny teenagerům ve věku 14 – 17 let, kteří mají zájem o témata aktivního evropského občanství. Představ si takový prázdninový kemp plný her a dobrodružství kde se potkáš se stejně starými účastníky z jiných zemí, přičemž společný jazyk, ve kterém komunikuješ, je angličtina. Právě tato zážitková pedagogika tě neformálním způsobem přiblíží s Evropskou komunitou a dá ti prostor pro tvůj vlastní rozvoj.

Počet účastníků: na každý projekt City Bound 4 – 5 účastníků + 2 vedoucí skupinky (nad 18 let). !Pozor hledáme i nové leadery!

Zapojené země: Německo, Polsko, Itálie, Španělsko, Řecko, Rumunsko, České republika a Slovensko

Přihláška: https://goo.gl/forms/NiWg7iImD4DtmSF53  (Do pátku 6. 7. 2018 do 12:00 hodin)

Více informací o projektu: Infopack Berlin / Infopack Neapol – momentálně není k dispozici, pracuje se na jeho úpravách. Bude zveřejněn, co nejdříve / Infopack Praha

Jak tyto projekty City Bound fungují, se dozvíš zde: http://brnoforyou.cz/vzdelavame-v-zahranici/projekty-citybound/

Přečti si o projektu v Praze v roce 2016: http://brnoforyou.cz/akce/city-bound-062016-praha/

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+ (minimálně třikrát denně strava a náklady na ubytování jsou plně hrazeny). Cestovní náklady budou proplaceny (výše cestovních nákladů viz. infopack).

Účastnický příspěvek: 500 Kč vysílající organizaci Brno for you a hostující organizace si vybírá poplatek na místě konání projektu a to ve výši 25 EUR.

Kontakt: citybound@brnoforyou.cz

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*