Přijď se nacpat dobrotami a poslechnout si zajímavé životní příběhy těch, co mají o čem vyprávět, ať už česky nebo anglicky.
Vítáni jsou nejen vegani, ale i všichni ostatní příznivci veganství i ti, kteří se rádi seznámí s novými lidmi nebo jen chtějí načerpat inspiraci. Živá knihovna je mezinárodní hnutí, které podporuje začlenění osob do společnosti a zpochybňuje předsudky. Stejně jako v reálné knihovně si návštěvník může vybrat knihu z řady titulů. Rozdíl je v tom, že knihy jsou lidé a čtení je konverzace.
Vezmi s sebou své oblíbené veganské jídlo (pokud nestíháš, i nastrouhaná mrkev se počítá), deku, kámoše či psa.
Těšíme se na Tebe! Událost se bude konat v okolí Piknik box v neděli 22. července od 15 hodin v Björnsenově sadě v Brně.

Where the food and stories are shared… Come to taste goodies and hear interesting life stories of those who have something to talk about, whether Czech or English. Not only vegans, but also vegan fans and those who like to meet new people or just want to get some inspiration are welcome. The Human Library is an international initiative designed to build a positive framework for conversations that can challenge stereotypes and prejudices through dialogue. Like a real library, a visitor can select a book from a number of titles. The difference is that books are people and reading is a conversation. Bring your favorite vegan food (if you are in hurry even grated carrots counts) a blanket a friend or a dog… We look forward to see you! The event will take place near Picnic box on Sunday, July 22 from 15 pm in Björnsenově sad in Brno.

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.