Neformální vzdělávání, to je naše! Ale určitě tušíte, co máme ještě rádi…je to cestování! Proto jsme se rozhodli, že první oficiální workshop v našem centru na Kraví hoře bude právě o cestovatelských zážitcích. Přijďte na náš cestovatelský večer a pojďte si poslechnout zážitky od čtyř cestovatelů – Vojty, Dominika, Matěje a Elišky.

Pojďte s námi cestovat napříč Asií v neformálním duchu! Již 28.3. pořádáme večer plný zážitků z cest po různých zemích jako je Vietnam, Malajsie, Thajsko, SAE, Jižní Korea a Japonsko. Brzy odhalíme, na jaké zážitky se můžete těšit.

Cestovatelský večer se bude konat v mládežnickém centru Brno for you (Areál VUT: Rybkova 23, budova č. 16). Prostory využíváme pouze na workshopy, nelze tedy u nás zakoupit občerstvení, apod. Používáme často slovo neformální….a i tento večer bude neformální! Takže pokud si budete chtít vzít něco na zub, tak si určitě něco dobrého přibalte do svých baťužků ?! Pojďte objevit, kdeže to centrum Brno for you vlastně je…a věřte tomu, že se potom ani ve světe neztratíte!

Poznámka: Naše centrum není příliš velké, kapacita je 25 návštěvníků. Proto pokud se chcete zúčastnit naší události, vyplňte tento jednoduchý formulář: https://goo.gl/forms/axva5YOZcU3laHuC2.

Pojďte poznat lépe nejen tradice a kultury jiných zemí, ale taky náš tým Brno for you.

Moc se na vás těšíme!