Ahoj, jmenuju se Tadeáš a rád bych se s tebou podělil o moji zkušenost z kontaktního semináře pořádaného organizací Brno For You za podpory programu Erasmus+.

Pro začátek bych rád uvedl, že shodou náhod bylo právě Brno For You mou první organizací, se kterou jsem se zhruba před rokem odhodlal zúčastnit se nějakého projektu. Tehdy jsem moc nevěděl do čeho jdu a co od toho vlastně očekávat. Každopádně jsem měl štěstí, že jsem narazil právě na ně. Je to parta skvělejch lidí, který do těch projektů dávají srdce. Na nic si nehrajou, rádi ti se vším pomůžou a jednají s tebou upřímně a na rovinu. Co víc si přát.

A teď k tomu kontaktnímu semináři. Hlavním cílem bylo navázání kontaktů potenciálně partnerských organizací, které by spolu v budoucnosti mohly spolupracovat. Takže to nebyl úplně klasický projekt, ale účel byl splněn. Sešla se parta fajn lidí, který o sobě do tý doby neměli ani páru. Tedy až na pár vyjímek. Přijeli totiž i dva kamarádi a jedna úžasná milá dáma z mého prvního projektu. Ze začátku byl nějaký ten teambuilding a pak už jsme řešili konkrétní problémy. Pokud chce totiž člověk navázat nějakou tu spolupráci, tak ty lidi prostě musí poznat osobně, vybudovat si důvěru, vyjasnit si cíle apod.

Takže jestli zrovna nevíš co se sebou, hledáš smysl života nebo ještě váháš, tak tě můžu ujistit v jednom. Přesně takovýhle projekty tě v životě posunou dál, potkáš skvělý lidi a užiješ si spoustu zábavy. Tak hodně štěstí a přeju spoustu krásných zážitků 😉