Letošní rok byl, co se týče témat projektů, velmi pestrý. Například v říjnu se vybraní účastníci vydali do Belgie na projekt o digitálních technologiích. Jedním z cílů projektu bylo naučit se, jak efektivně využít digitální technologie k běžnému užití a zkrátit čas bezduchého scrollování sociálních sítí. Jak projekt probíhal, a co si ostatní odnesli, to pro vás v článku sepsala Zuzka

Na konci října 2023 jsem se zúčastila projektu Erasmu+ v Lommelu v Belgii a společně s dalšími českými účastníky jsme se seznámili se spoustou úžasných lidí z ostatních zemí.

Téma projektu bylo Digital skills. Učili jsme se pracovat s různými digitálními nástroji a využívat možnosti digitálního světa.

Při kulturních večerech jsme se seznamovali s kulturami ostatních zemí a ochutnali jsme jejich lokální či tradiční výrobky.

Uprostřed projektu jsme měli volný den, který většina účastníků využila k výletu do ostatních belgických měst, jako třeba Antverpy nebo Bruggy.

Projekt byl úžasný a opravdu jsem si ho užila. Dal mi toho opravdu moc. Nové přátele z různých zemí, zkušenosti a super zážitky.

Jsem za tento projekt opravdu vděčná a doufám v to, že se s lidmi co jsem tam poznala ještě někdy uvidím a taky v to, že se ještě někdy nějakého takového projektu zúčastním.

Děkuji moc za všechno. < 3