O projektu jsem se dozvěděl od své kamarádky, která mě motivovala se přihlásit. Ze začátku jsem váhal s přihlašováním, ale nakonec jsem dal tomu šanci a nelituji toho.


Projekt se věnoval sebelásce, ale také jsme diskutovali o sociálních sítích, o tom, jak je důležité neporovnávat sebe s příspěvky sdílené na sociálních sítích, protože ne všechno, co vidíme je skutečný. K tomu jsme měli zajímavý úkol, který nám pomohl si uvědomit, že všechno, co zveřejníme na sociálních sítích zůstane tam a ostatní si to mohou jednoduše dohledat. Nejvíc co se mi na projektu líbilo, tak je přednáška o fotografovaní a s tím navazující 2 zadaní. Jedno z nich bylo dělaní kampani s tematikou sebelásky a za mě to bylo moc zajímavý.


Díky projektu jsem se naučil pracovat v tymu s ostatními účastníky, zdokonalil znalost anglického jazyka a překonal strach mluveni před lidi. Překvapila mě organizace projektu. Bylo to organizovaný špičkově. Každý den jsme měli možnost vyjádřit svůj názor o tom co se nám líbilo, anebo nelíbilo a jak jsme se cítili během dne. Pokud byl nějaký problém, tak se hned vyřešil. Byl to můj první projekt a vždycky mi udělá radost, když si o něm vzpomínám.