Jeden z posledních týdnů letošních prázdnin se malá skupina mladých lidí, převážně teenagerů, rozhodla strávit na mládežnickém projektu v Praze. Účastnilo se kolem 25 mladých lidí z různých koutů Evropy, konkrétně z Německa, Rumunska, Španělska a Česka.

 

V prvních dnech po příjezdu byly v plánu seznamovací a stmelovací aktivity, nechyběly ani zábavné a poučné hry. Během celého týdne jsme si vyzkoušeli velké množství dovedností. Spoustu času jsme strávili také přímo v centru Prahy, kde jsme v rámci city challenge měli plnit úkoly, fotit, natáčet a také objevovat zajímavá místa. Vyzkoušeli jsme si orientaci v rámci města a plánování nejvýhodnější trasy. Za zmínku určitě stojí graffiti workshop, kdy jsme celý den strávili vylepšováním svých kreativních dovedností. Vyzkoušeli jsme si také mluvení před lidmi, komunikaci v cizím jazyce a hlavně to, jak důležitá je spolupráce.

Náš týden v Praze byl plný zábavy, pozitivní energie a skvělých zážitků. Podařilo se nám udělat si spoustu nezapomenutelných vzpomínek a děkujeme všem organizátorům, co se na projektu podíleli, za to, že jsme mohli být součástí takového projektu.