Účast na projektu v rámci Evropského sboru solidarity je unikátní zkušeností pro každého mladého člověka. Zapojíš se do něčeho smysluplného, získáš zkušenosti a poznáš nové lidi, zlepšíš si cizí jazyk a získáš čas na rozhodnutí, co dále…

Kdy: Dlouhodobé dobrovolnictví začátek co nejdříve, konec 31. 1. 2023

Místo konání projektu: Kalamata, Řecko, organizace K.A.NE.

Téma projektu: životní prostředí, terapeutické ježdění na koních, místní komunita, autismus, poruchy učení se, sdílení kultur

Krátký popis: Projekt Y.E.S. je příležitostí zažít smysluplné dlouhodobé dobrovolnictví v podobě pomoci dětem, dospívajícím a dospělým s neurologickým poškozením, psychickým postižením a poruchami učení se, autismem apod. a to prostřednictvím jízdy na koni.

Profil účastníků: Na projekt mohou vyjet až 2 dobrovolníci z České republiky

Zapojené země: Česká republika, Itálie, Španělsko

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+. Účastníci dostanou peníze na jídlo a kapesné, budou bydlet v zařízeném ubytování. Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.

Více informací o projektu: INFOPACK

Přípravné setkání: Před odjezdem na projekt je třeba absolvovat přípravné setkání s koordinátorkou naší organizace, které ti pomůže se na dobrovolnictví lépe připravit.

Máš dotazy? Zaujala tě tato příležitost? Napiš na e-mail: katka@brnoforyou.cz