Účast na projektu v rámci Evropského sboru solidarity je unikátní zkušeností pro každého mladého člověka. Zapojíš se do něčeho smysluplného, získáš zkušenosti a poznáš nové lidi, zlepšíš si cizí jazyk a získáš čas na rozhodnutí, co dále…

Příležitost je ideální hlavně pro ty, kteří po škole chtějí ještě zažít svět nebo se nedostali na vysokou školu a chtějí vyplnit čas vlastním rozvojem. Program je bezplatný a velmi bezpečný díky standardům kvality EU, které musí vysílající i přijímající organizace splňovat!

Projekty organizuje Litdea WEB

ESC Project in Betzata community

Datum konání projektu:
Od září 2023 do srpna 2024

Místo konání projektu:
Litva

Popis projektu:
Úkolem dobrovolníka bude pomoc v centru pro práci s lidmi s postižením. Pomoc jim s běžnými úkoly, samostatností a trávit s nimi kvalitní čas.

Více informací o projektu se dozvíš v infopacku
ESC PROJECT IN NATURE SCHOOL

Datum konání projektu:
Od září 2023 na 11 měsíců

Místo konání projektu:
Litva, vesnice Melkys, 25 km od Vilniusu

Popis projektu:
Melkys school je škola a školka v eco komunitě. Úkolem dobrovolníka bude především pomoc učitelům/učitelkám, asistovat při hodinách a různých jiných aktivitách.

Více informací o projektu se dozvíš v infopacku

Profil účastníků: Na projekt může vyjet 1 motivovaný člověk ve věku 18 – 30 let se zájmem o dané téma a chutí poznávat svět.  Na projektu se potkáte s lidmi z dalších zemí.

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+. Účastníci dostanou peníze na jídlo a kapesné, budou bydlet v zařízeném ubytování. Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.

 

Přípravné setkání: Před odjezdem na projekt je třeba absolvovat přípravné setkání s koordinátorkou naší organizace, které ti pomůže se na dobrovolnictví lépe připravit.

Máš dotazy? Zaujala tě tato příležitost? Napiš na e-mail: andrea@brnoforyou.cz