“COMPASS PROJECT ”

Účast na projektu v rámci Evropského sboru solidarity je unikátní zkušeností pro každého mladého člověka. Zapojíš se do něčeho smysluplného, získáš zkušenosti a poznáš nové lidi, zlepšíš si cizí jazyk a získáš čas na rozhodnutí, co dále…

Příležitost je ideální hlavně pro ty, kteří po škole chtějí ještě zažít svět nebo se nedostali na vysokou školu a chtějí vyplnit čas vlastním rozvojem. Program je bezplatný a velmi bezpečný díky standardům kvality EU, které musí vysílající i přijímající organizace splňovat!

Projekt organizuje Zavod Manipura WEB FB

Datum konání projektu:

Od 3. května po dobu 8 týdnů
Od září teké po dobu 8 týdnů

Místo konání projektu: Slovinsko

Zavod Manipura je nezisková organizace specializující se na dobrovolnictví mládeže v odvětvích jako práce s mládeže, lokální komunita nebo životní prostředí.
Organizace pořádá 2 měsíční programy ESC pro mladé lidi, kteří chtějí poznat nové přátele z různých zemí a nabrat nové zkušenosti  a užít si krásné a klidné prostředí. Projekt tvoří aktivity  s dětmi, lidmi se speciálními potřebami a nebo práce se zvířaty nebo také různé workshopy.

Profil účastníků: Na projekt může vyjet 1 motivovaný člověk ve věku 18 – 30 let se zájmem o dané téma a chutí poznávat svět.  Na projektu se potkáte s lidmi z dalších zemí.

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+. Účastníci dostanou peníze na jídlo a kapesné, budou bydlet v zařízeném ubytování. Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.

Více informací o projektu se dozvíš v Infopack

Přípravné setkání: Před odjezdem na projekt je třeba absolvovat přípravné setkání s koordinátorkou naší organizace, které ti pomůže se na dobrovolnictví lépe připravit.

Máš dotazy? Zaujala tě tato příležitost? Napiš na e-mail: andrea@brnoforyou.cz