Účast na projektu v rámci Evropského sboru solidarity je unikátní zkušeností pro každého mladého člověka. Zapojíš se do něčeho smysluplného, získáš zkušenosti a poznáš nové lidi, zlepšíš si cizí jazyk a získáš čas na rozhodnutí, co dále…

Příležitost je ideální hlavně pro ty, kteří po škole chtějí ještě zažít svět nebo se nedostali na vysokou školu a chtějí vyplnit čas vlastním rozvojem. Program je bezplatný a velmi bezpečný díky standardům kvality EU, které musí vysílající i přijímající organizace splňovat!

Kdy: Dlouhodobé dobrovolnictví od 2.května 2023  do 1.května 2024, uzávěrka přihlášek je 28. 2. 2023 svůj životopis a motivační dopis pošli na emailovou adresu info@yeucyprus.org  and  evs@yeu-cyprus.org  

Projekt organizuje YEU Cyprus

Místo konání projektu:  Nicosia, Kypr

Na projektu budeš ve spolupráci s ostatními dobrovolníky objevovat a vzdělávat se o eliminici škodlivé produkce a konzumace nebo o změnách klimatu. Bude dané téma společně poznávat díky neformálnímu vzdělávání. Nabité znalosti pak spolu s ostatními budete organizací různých aktivit a projektů šířit mezi ostatní mladé lidi.

Profil účastníků: Na projekt může vyjet 1 motivovaný člověk ve věku 18 – 30 let se zájmem o dané téma a chutí poznávat svět.  Na projektu se potkáte s lidmi z dalších zemí i s českými účastníky z ostatních dobrovolnických pozic.

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+. Účastníci dostanou peníze na jídlo a kapesné, budou bydlet v zařízeném ubytování. Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.

Více informací o projektu se dozvíš v infopacku

Přípravné setkání: Před odjezdem na projekt je třeba absolvovat přípravné setkání s koordinátorkou naší organizace, které ti pomůže se na dobrovolnictví lépe připravit.

Máš dotazy? Zaujala tě tato příležitost? Napiš na e-mail: andrea@brnoforyou.cz