Rhythm of solidarity 

Účast na projektu v rámci Evropského sboru solidarity je unikátní zkušeností pro každého mladého člověka. Zapojíš se do něčeho smysluplného, získáš zkušenosti a poznáš nové lidi, zlepšíš si cizí jazyk a získáš čas na rozhodnutí, co dále…

Příležitost je ideální hlavně pro ty, kteří po škole chtějí ještě zažít svět nebo se nedostali na vysokou školu a chtějí vyplnit čas vlastním rozvojem. Program je bezplatný a velmi bezpečný díky standardům kvality EU, které musí vysílající i přijímající organizace splňovat!

Krátkodobé dobrovolnictví od 1.dubna do 31. května 2023

Téma projektu: aktivity s dětma, seberozvoj, práce v mladé komunitě a práce s uprchlíky, dobrovolnictví 

Projekt organizuje: Ander Association

Místo konání projektu:  Ankara Turecko

Projektu se zúčastní 6 dobrovolníků z různých zemí a kultur.  Cílem projektu je propojit různé kultury ke spolupráci na aktivitách, které organizuje právě Ander Assosiation. Zároveň v rámci projektu získáte zkušenosti ve formálním i neformálním vzdělávání mladých lidí, víc poznáte ESC dobrovolnický program a spolupráci s dobrovolnickou organizací.

Profil účastníků: Na projekt může vyjet 1 motivovaný člověk ve věku 18 – 30 let se zájmem o dané téma a chutí poznávat svět.  Na projektu se potkáte s lidmi z dalších zemí.

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+. Účastníci dostanou peníze na jídlo a kapesné, budou bydlet v zařízeném ubytování. Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.

Více informací o projektu se dozvíš v infopacku

Přihláška zde

Přípravné setkání: Před odjezdem na projekt je třeba absolvovat přípravné setkání s koordinátorkou naší organizace, které ti pomůže se na dobrovolnictví lépe připravit.

Máš dotazy? Zaujala tě tato příležitost? Napiš na e-mail: andrea@brnoforyou.cz