INcluSion Through Arts to je název měsíčního projektu v Řecku. I ty se můžeš stát dobrovolníkem! Vyraž za dobrovolnickým dobrodružstvím.

Koho hledáme: 2 účastníky ve věku 18 – 30 let.

Kdy: 11.3. – 11.4.2019

Kde se projekt bude konat: vesnice Vounaria (cca 40 km od Kalamaty)

Praktické informace: Projekt je podpořen Evropským sborem solidarity. Od hostitelské organizace z Řecka obdržíš 140 EURO na jídlo a 160 EURO jako kapesné. Organizace ti proplatí cestovní náklady, maximálně do výše 275 EURO. Hostitelská organizace ti taktéž poskytne ubytování zdarma. Jak ubytování bude vypadat? To se podívej na odkaz: http://takis-kyriakakis.gr/.

Podrobnější info: Celý měsíc bude plný kreativity, pomáhání, dobrovolnictví a vytváření různých domácích produktů. Získáš příležitost poznat spoustu nových věcí a procvičit si angličtinu. Na projektu budeš společně s dalšími 14 mladými lidmi z celkem sedmi zemí. Podívej se na Infopack (po rozkliknutí se objeví) a zjisti více.

Chceš se zúčastnit? Na nic nečekej a vyplň přihlášku: https://goo.gl/forms/VemoCvYyCvg09kGJ2 Přihlašování je otevřeno do 31.1.2019. Během dvou dní po ukončení přihlašování se ti ozveme, jestli jsi byl na projekt přijat/a.

Máš dotazy? Napiš Marii (marie@brnoforyou.cz)