Účast na projektu v rámci Evropského sboru solidarity je unikátní zkušeností pro každého mladého člověka. Zapojíš se do něčeho smysluplného, získáš zkušenosti a poznáš nové lidi, zlepšíš si cizí jazyk a získáš čas na rozhodnutí, co dále…

Příležitost je ideální hlavně pro ty, kteří po škole chtějí ještě zažít svět nebo se nedostali na vysokou školu a chtějí vyplnit čas vlastním rozvojem. Program je bezplatný a velmi bezpečný díky standardům kvality EU, které musí vysílající i přijímající organizace splňovat!

Kdy: Dlouhodobé dobrovolnictví od září 2023  do srpna 2024, uzávěrka přihlášek je 14. 2. 2023 svůj životopis a motivační dopis pošli na emailovou adresu INTERNATIONAL@FAMILIJA.EU

Místo konání projektu: Škofja Loka, Slovinsko, FB organizace nebo je můžeš kontaktovat přímo na email

Dobrovolnická příležitost ve Slovinských organizacích pracující s mládeží. 

Projekt Kids in Action mezi sebou spojuje 8 slovinských organizací pracujících s mládeží  s podobným cílem a pohledem na svět. Dobrovolníci budou v každé organizaci zapojeni například do hodin, zajímavých workshopů, exkurzí a nebo třeba kempů. Zároveň můžou pomáhat s organizací aktivit, administrativou nebo propagací. Poznají teorii i praxi s prací s dětmi a s lidmi, kteří jsou ve Slovinsku nějakým způsobem znevýhodnění.   

Profil účastníků: Na projekt může vyjet 1 motivovaný člověk ve věku 18 – 30 let. Na projektu se potkáte s lidmi z dalších zemí i s českými účastníky z ostatních dobrovolnických pozic.

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+. Účastníci dostanou peníze na jídlo a kapesné, budou bydlet v zařízeném ubytování. Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.

Více informací o projektu se dozvíš v infopacku 

Přípravné setkání: Před odjezdem na projekt je třeba absolvovat přípravné setkání s koordinátorkou naší organizace, které ti pomůže se na dobrovolnictví lépe připravit.

Máš dotazy? Zaujala tě tato příležitost? Napiš na e-mail: andrea@brnoforyou.cz