O jaký projekt se jedná: Tréninkový kurz “Human library online 

Kdy: 1. 11. – 7. 11. 2021 

Místo konání projektu: Wroclav, Polsko 

Po projektu následuje evaluační seminář, který se bude konat 5. – 6. 3. 2022 v Nizozemsku. Účast je povinná na obou fázích projektu.

Téma projektu:Živá knihovna a její implementace do digitálnéího prostoru 

Krátký popis: Hlavním cílem projektu je umožnit účastníkům rozvíjet kompetence související s podporou respektu k rozmanitosti prostřednictvím online metod.

Profil účastníků: 4 motivovaný účastníci (18+) (ideálně pokud jsi dobrovolníkem nebo organizátorem Lidské / Živé knihovny). Chceš získat kompetence k vytváření digitálních aktivit založených na metodice Human / Living Library, jsi motivován/a k podpoře inkluze a boji proti diskriminaci, máš zájem o mezinárodní spolupráci, chceš lépe porozumět předsudkům, jsi schopen/schopna pracovat v angličtině. 

Zapojené země: Česká republika, PolskoBelgie a Nízozemí

Praktické informace:Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+ (minimálně třikrát denně strava, náklady na ubytování jsou plně hrazeny). Cestovní náklady budou propláceny do limitu 134 EURO na účastníka.  

Více informací o projektu: Infopack (prosím o NEVYPLNOVANÍ PŘIHLAŠKY, KTERÁ JE V INFOPACKU.  NEJPRVE VYPLŇ NAŠÍ, KTERÉ JE NIŽE, AŽ PO VÝBĚRU SE VYPLNÍ PRO PŘIJIMAJÍCÍ ORGANIZACI)

Účastnický příspěvek: 500 Kč vysílající organizaci Brno for you.  

Máš dotazy? Napiš na e-mail: marty@brnoforyou.cz 

Přihláška: https://forms.office.com/r/SzwmiNiJFL ukončení přihlašování je 5. 10. 2021!