O jaký projekt se jedná:Výměna mládeže “Agriculture 5” ve Slovinsku ve městě Ormož.

Datum projektu:
30. srpna. 2024 – 7. září 2024

Téma projektu:  Zemědělství a sdílení praxe nových trendů

Krátký popis: Chceme motivovat mladé lidi k zemědělství prostřednictvím příkladů dobré praxe, přednášek a workshopů. Naším cílem je přiblížit mladým lidem trendy v zemědělství, které směřují k přírodnímu, udržitelnému a ekologickému přístupu, které zároveň zahrnují využití moderní technologie a digitálních výhod. Chceme seznámit mladé lidi s nedávnými trendy v oblasti zemědělství, turistického zemědělství a podnikatelského plánování a vybavit je znalostmi, dovednostmi, nápady a motivací pro vypracování osobní podnikatelské myšlenky v místním prostředí.

Více informací: INFOPACK

Profil účastníků: 5 účastníků (18-25) + 1 leader 18+ 

Máte zájem o dané téma
Máte zájem o mezinárodní spolupráci
Jste schopni pracovat v angličtině
 

 

Praktické informace: 

Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+ (minimálně třikrát denně strava, náklady na ubytování jsou plně hrazeny).  

Cestovní náklady budou propláceny do limitu 275 EURO na účastníka.
 

Členský příspěvek: vybíráme ve výši 500 Kč, abychom mohli tyto nabídky zprostředkovávat a vybraným účastníkům poskytnou podporu během celého procesu přípravy až po uzavření projektu. Peníze v podobě členského příspěvku nám umožňují pokrýt tuto část nákladů s tím spojenou. Příspěvek funguje jako roční členství, když s námi ve stejném roce vyjedeš na další projekt, poplatek už neplatíš. 

Hlásíš se na projekt poprvé? Jak probíhá administrativa okolo přihlášek se můžeš dočíst ZDE  

Podmínky účasti na projektu ZDE 

Máš dotazy? Napiš na e-mail: amy@brnoforyou.cz 
Prosím ber na vědomí, že i my máme pracovní dobu a když se snažíme být v dostupnosti flexibilní, tak máme i svůj volný čas.
Odpověď vždycky dostaneš, jen to nemusí být vždy hned po položení otázky.  

 

 

Přihláška na projekt: ZDE do 30.6. 2024