Kdy: 11.2. – 19.2.2019

Kde: Krasnystaw, Polsko

Téma projektu: Cílem projektu je zlepšit si rétorické dovednosti. Získáte příležitost diskutovat o různorodých věcech v mezikulturním prostředí. Tento projekt je určen pro mladé lidi, kteří mají zájem rozvíjet si dovednosti v oblasti veřejného vystupování, prezentace. Jak si projekt představit? Přečti si, jak tyto projekty fungují zde (Více informací, co jsou to výměny mládeže)

Koho hledáme: Přihlašování bylo prodlouženo! Ještě máme místa pro 2 účastníky ve věku 15-18 let. Výměna mládeže bude v angličtině. U tohoto projektu je potřeba, aby budoucí účastníci měli angličtinu na komunikativní úrovni. Vedoucí skupiny je již vybrán, pojede s vámi Marty z naší organizace :).

Zapojené země: Česká republika, Polsko, Maďarsko, Lotyšsko

Více informací o projektu: INFOPACK

Praktické informace: Projekt je hrazen z prostředků programu Erasmus+ (minimálně třikrát denně strava, náklady na ubytování jsou plně hrazeny). Cestovní náklady budou proplaceny do výše 180 EUR. U tohoto projektu budou cestovní náklady vyplaceny zpětna po odeslání všech originálních dokumentů hostitelské organizaci Heureka Generator.

Jak se přihlásit? Je to jednoduché, stačí vyplnit jednoduchou přihlášku: https://goo.gl/forms/1xHvSxBuRzRJsv6p1 

Účastnický příspěvek: 500 Kč vysílající organizaci Brno for you. 

Máte dotazy? Napište Martymu (marty@brnoforyou.cz)

Přihlášku odesílejte nejpozději do 21.1.2019.