A tak se pojďme podívat na to, co to ve čtenářích zanechalo…

“Pro mě to byl nový a zajímavý způsob, jak se seznámit v krátkém čase s tolika náročnými tématy.”

“V mnoha ohledech mi workshop otevřel oči. Jsem ráda, za to, co mám.”

“Projekt ve mně zanechal velkou stopu, je něco jiného si příběhy přečíst, než je slyšet osobně. Několikrát mi bylo do breku. Skvělá práce, kterou odvádíte.”

“Myslím si, že hodně věcí kolem nás proudí. O hodně věcech se člověk dozví, ale když má před sebou živého člověka s jeho příběhem je to více hmatatelné.”

“Vlastně jsem ani netušila, kolik předsudků existuje, protože se sama považuju za tolerantní, ale být jiný je evidentně hodně náročné, přeju všem hodně štěstí.”

“Velmi inspirativní příběhy. Bylo by skvělé, kdyby živé knihy mohlo slyšet více lidí. Pro mě je velmi inspirativní ta energie a odvaha, kterou mají živé knihy. Oceňuji možnost klást otázky. Krásná otevřenost.”

“Do teď jsem si neuvědomoval, jak snadný život mám. Děkuji všem za dnešní otevření očí, uší ve velmi pozitivní atmosféře živých knih. Jste silní lidé.”

“Je skvělé vidět, že jsme každý jiný a je skvělé se inspirovat odvahou o té jinakosti mluvit.”

“Dále šiřte tuto osvětu, aby byla veřejnost informovaná a lidí s podobnými osudy mohli o tom mluvit bez pohrdání, předsudků apod.
Jste super! Děkujeme za to, co děláte!”

“Děkuji za tento skvělý den s vámi. Bylo to skvělé, inspirativní. Přeji všem knihám hodně odvahy a energie. Jsou příkladem toho, co vše člověk dokáže překonat.”

A my děkujeme všem čtenářům, Evropskému sboru solidarity, společnosti IKEA a všem, kteří se nebojí bojovat s předsudky…